Pivko s třídní

29. června 2011 v 22:58 | Sabina |  Můj každodenní život
Teď se toho dělo tolik... V pondělí jsem byla se třídou po Praze, jedna profesorka nás vzala různýma uličkama a tak, můžete se těšit na příspěvek s fotkami. Jelikož rozchod nebyl tak daleko od Václaváku, chtělo mé zvědavé oko prozkoumat nějaké slevy v H&M, nakonec jsem byla ještě v nově udělaném GATEu a konečně si koupila černé boty, ale od té doby trpím. Odpoledne jsem si je vzala na cestu do Průhonic do aquaparku a jsou strašné... Přesně jak je ta kůže pod prsty taková vystouplá, podivně mě to tam pálí. I po včerejším a dnešním nošení se nic nezměnilo...
V úterý jsme pro změnu byli s naší třídní na beach volejbalu, který z hloubi duše nesnáším. Nevím, jak teda beach, ale vojelbal určitě, k tomu všemu nás (tedy mě) mučila celý rok učitelka na tělocvik, ze všech těch bagrů mám rudý ruce do teď. Vyhodila jsem 72Kč za to, že jsem jela někam do největší zadnice a seděla na lavičce. Měli jsme si s sebou vzít opalovací krém, ale namazala jsem se až později a pálily mě ramena, při tom na nich nemám ani tolik červený flek. Když přestali hrát volejbal, museli jsme se ještě na hodinu zabavit. Všichni šli do hospody a k mému neuvěřitelnému úžasu nám naše přísná třídní dovolila všem osmnáctiletým pivo a sama si jedno dala. Já ho ani nedopila, v půlce mi strašně zhořklo, ale v tom vedru jsem i tu půlku trochu cítila.
Doma jsem se pak strašně nudila. Zapomněla jsem zmínit, že v aquaparku jsem si zničila zadek na plavkách, které si užily vodu jen dvakrát, takže po tom hrozném nudění se a usnutí asi na hodinu jsem jela tady kousek, kouknout se, jestli je ještě mají... Ne!
No a dnes? Ztráta drahoceného času ve škole, alespoň jsem pokročila v četbe červnového Cosmopolitanu. Pak jsem jela na Arkády (obchodní dům), tam odevzdala do kavárny, kde jsem v sobotu předvedla svůj um, vyplněný papír. Obešla jsem pár obchůdků, najedla se a pokračovala směr Václavák, opět GATE. Doufala jsem, že tam budou mít mou velikost spodního dílu plavek... Ano! Pak cesta domu, do knihovny, vrátit knížky a zaplatit dluh (heh ^^) a za přítelem, plácat sebou v plavkách a "koupat se" v bazénu teplotou podobnému Severnímu ledovému oceánu.
Taky bych ráda podotkla, že jsem dnes potkávala pořád nějaký nechutný lidi... Chlápka, co si stříhal nehty kleštičkama na zastávce, kousek před jízdním řádem, takže jsem se bála, že mi kus jeho nehtu vlítne do vlasů, bléé. Po tom jsem jela v metru a páchly tam někomu asi nohy a nebo to tipuji na něco chcíplýho přímo pod mojí sedačkou. No a krásnou tečkou byla babča, co si podivně hrála s prsty, pak vytáhla vlhčený kapesníček, utřela si s nim asi dvě místa na obličeji, pak podpaží a pak ruce... vše přímo vedle mě v autobuse, bléé.
Tak se tu mějte krásně, já jdu spát, abych měla zítra jasné oči, až budu prohlížet to moje vysvědčení...

GATE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama