O blogu a showroomu

4. srpna 2011 v 22:00 | Sabina |  Můj každodenní život
Když jsem začínala s blogováním, většina blogů měla menu na levé straně, přesně jako mám já teď, ale doba se asi změnila a kamkoliv přijdu, je na pravé. Nový trend (?), přesně jako ten, že všichni začali mít blog na stránkách blogspotu od Googlu. Jenže já si to tu konečně zabydlela, ale upřímně mě štvou ty primitivní nabídky stránek blog, které mi nenabízejí vůbec nic. K tomu všemu, když chci napsat lidem z blogspotu neukazuje se tam moje fotka, prostě jsem naštvaná, jak to teď je.
Další věc k hněvání se =) showroom H&M. Pokud jste čtenářem blogů, kteří se alespoň trochu zajímají o modu, možná víte, co to je. Ale jestli se tam chcete dostat, potřebujete prý pozvánku. Nevím, co člověk musí udělat, předpokládám, že na jeho blog musí chodit milion lidí a budu povinna mít vážně jen fashion blog. No co já vím. Každopádně se svými třemi fanoušky (včetně mě) na facebooku, díru neudělám…
Jo a taky mám něco s močovým měchýřem, tak snad to bude brzy dobrý. Díky tomu, jsem měla čas napsat jeden článek, který tu bude zítra ve 20:00.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama